Yelkenli tekne sahiplerinin buluşma noktası

Merhaba,

Tekne sahibi olarak uzun zamandır deneyimlerimi paylaşabileceğim, diğer denizcilerin deneyimlerinden yararlanabileceğim bir platform arayışım vardı.

İnternet üzerinde kişilerin tekelinde bazı platformlar olmakla birlikte bunların çoğu ne yazık ki kalıcı olamadı.

İnternet hizmetleri sunan bir şirketin sahibi olarak böyle bir platformu oluşturup, ticari kaygılar gütmeksizin kalıcıığını sağlamayı bir tür görev olarak üstlenmeye karar verdim ve böyle bir platform oluşturdum.

Başlangıçta sadece kendi teknemin (KİRPİ) sayfalaı olmakla birlikte bu platform yer almak isteyen tüm yelkenli tekne sahiplerine açıktır. Burada yer almak isteyen tekne sahipleri başvurduktan sonra kendilerine teknelerinin adı altında tüm içeriklerini toplayabilecekleri bir ana kategori açılacak, tekne sahipleri bu kategori altında yelken ve deniz ile ilgili olmak koşuluyla her türlü paylaşımlarını özgürce yapabilecekler.

Zaman içerisinde Android ve iPhone uygulamalarımız devreye alındığında bu uygulama aracılığıyla tüm seyirlerini (konum, rota, fotoğraf vb.) otomatik olarak derleyecekleri bir gerecimiz de olacak.

Bu platformda yer almak isteyen tüm denizci dostlarımızın hk [at] yorenet.com adresli elektronik posta adresime tekne ve iletişim bilgilerini içeren kısa bir posta göndermeleri yeterlidir.

Rüzgarınız kolayına olsun.

Hakan

Y/Y Kirpi